HOPEX sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez Hansa van Leeuwena, który jest obywatelem Holandii i ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wyposażenia dla produkcji drobiarskiej na całym świecie.

Firma znalazła swoje miejsce na rynku polskim importując wysokiej jakości sprzęt głównie z Holandii, Danii i Włoch. Głównym obszarem naszej działalności jest kompleksowe lub częściowe wyposażenie gospodarstw sektora hodowlanego. Głównym dostawcą, dla którego HOPEX jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma JANSEN POULTRY EQUIPMENT z Holandii.

Oprócz JPE korzystamy z urządzeń znanych i renomowanych firm, takich jak SKOV, VDL, GIORDANO, IMPEX, SANOVO, NUOVO, WINTERWARM. Nowym produktem w naszej ofercie są systemy robotów firmy KLETEC z Holandii.

Od 2003 roku HOPEX ma swoją siedzibę w Baczynie koło Gorzowa Wlkp. Mamy tu główną bazę – nowoczesne zaplecze biurowe oraz magazyny.

Nasza ekipa montażowa dba o to, aby montaż był nie tylko wykonany szybko, ale przede wszystkim profesjonalnie. Sprawny montaż to jednak nie wszystko, dla wszystkich hodowców drobiu bardzo ważny jest serwis posprzedażowy, dlatego dbając o klientów otworzyliśmy filię z siedzibą w Strzegowie (woj. mazowieckie), gdzie mamy zespół serwisantów oraz magazyn części zamiennych.